5218-202/A Marina Militare
150 pieces produced (10 out of 150 are prototyps), 96 out of the 150 pieces have a non-matching dial
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | 5218-202/A |
| Collection | Pre-Vendome |
| SE/LE/BE | No |
| Model | 5218-202/A Marina Militare |
| Production year | 1993 |
| Movement | 6497 |
| Case Material | PVD Steel |
| Dial Color | Black |
| Waterproof | 300m |
| Crystal | sapphire |
| Case size | 44 mm |
| Height | |
| Lug width | 24 mm |