PAM00052 Luminor Chrono Titanio Acciaio
Production year is
Production year is B (1999) 500 pieces, Case number:6531, ID starts with BB, with Luminova
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM00052 |
| Collection | Luminor |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Luminor Chrono Titanio Acciaio |
| Production year | 1999 |
| Movement | OP IV |
| Case Material | Titanium |
| Dial Color | Black |
| Waterproof | 200m |
| Crystal | 3,5mm sapph |
| Case size | 40 mm |
| Height | |
| Lug width | 22 mm |