PAM00077 Radiomir Tourbillon
Production years are
C (2000) 2 pieces, Case number:6547, ID starts with BB,
E (2002) 3 pieces, Case number:6547, ID starts with BB,
All with Luminova
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM00077 |
| Collection | Radiomir |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Radiomir Tourbillon |
| Production year | 2000, 2002 |
| Movement | GP 9907 |
| Case Material | Platinum |
| Dial Color | Transparent |
| Waterproof | 100m |
| Crystal | 1,5mm sapph |
| Case size | 42 mm |
| Height | |
| Lug width | 24 mm |