PAM00078 Radiomir Seconds Counter
Production year is
D (2001) 75 pieces, Case number:6549, ID starts with BB,
OOR* 3 pieces, Case number:6549?, ID starts with BB?,
All with Luminova,
*OOR means “Out of Range”
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM00078 |
| Collection | Radiomir |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Radiomir Seconds Counter |
| Production year | 2001 |
| Movement | Omega 920 |
| Case Material | White Gold |
| Dial Color | Black |
| Waterproof | 100m |
| Crystal | 1,5mm sapph |
| Case size | 42 mm |
| Height | |
| Lug width | 24 mm |