PAM00132 Luminor Chrono Flyback
Production year is
F (2003) 5 pieces, Case number:6578, ID starts with BB,
with Luminova
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM00132 |
| Collection | Luminor |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Luminor Chrono Flyback |
| Production year | 2003 |
| Movement | OP VI |
| Case Material | White Gold |
| Dial Color | Black |
| Waterproof | 200m |
| Crystal | sapphire |
| Case size | 40 mm |
| Height | |
| Lug width | 22 mm |