PAM00141 Radiomir
Production year is
E (2002) 500 pieces, Case number:6581, ID starts with BB,
with Luminova
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM00141 |
| Collection | Radiomir |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Radiomir |
| Production year | 2002 |
| Movement | OP VII |
| Case Material | Steel |
| Dial Color | Black |
| Waterproof | 100m |
| Crystal | sapphire |
| Case size | 42 mm |
| Height | 11 mm |
| Lug width | 24 mm |