PAM00169 Radiomir 8 Days GMT
Production year is J (2007), Case number:6704, Not for sale, 10th anniversario Panerai 2007
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM00169 |
| Collection | Radiomir |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Radiomir 8 Days GMT |
| Production year | 2007 |
| Movement | P.2002 |
| Case Material | Steel |
| Dial Color | Black |
| Waterproof | 100m |
| Crystal | sapphire |
| Case size | 45 mm |
| Height | |
| Lug width | 26 mm |