PAM00184 Radiomir GMT
Production years are
G (2004) 1000 pieces, Case number:6644, ID starts with BB,
H (2005) 400 pieces, Case number:6644, ID starts with BB,
All with Luminova
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM00184 |
| Collection | Radiomir |
| SE/LE/BE | No |
| Model | Radiomir GMT |
| Production year | 2004-2005 |
| Movement | OP XIII |
| Case Material | Steel |
| Dial Color | Black |
| Waterproof | 100m |
| Crystal | sapphire |
| Case size | 42 mm |
| Height | 12 mm |
| Lug width | 24 mm |