PAM00199 Luminor Submersible Regatta (Tritium)
Production year is
G (2004) 500 pieces, Case number:6561, ID starts with BB,
with Tritium
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM00199 |
| Collection | Submersible |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Luminor Submersible Regatta |
| Production year | 2004 |
| Movement | OP III |
| Case Material | Steel |
| Dial Color | Black Woven |
| Waterproof | 300m |
| Crystal | 3,5mm sapph |
| Case size | 44 mm |
| Height | 17 mm |
| Lug width | 24 mm |