PAM00205 Radiomir Tourbillon Antiquorum
Production year is
G (2004) 1 pieces, Case number:6622, ID starts with BB,
Unique edition of 1 piece, created to celebrate Antiquorium’s 30th anniversary, hand-wounded movement base Renaud Papi,
with Luminova
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM00205 |
| Collection | Radiomir |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Radiomir Tourbillon Antiquorum |
| Production year | 2004 |
| Movement | APRP |
| Case Material | Platinum |
| Dial Color | Black |
| Waterproof | 100m |
| Crystal | sap |
| Case size | 42 mm |
| Height | |
| Lug width | 24 mm |