PAM00235 Radiomir 10 Days GMT
Production year is
J (2007) 250 pieces, Case number:6661, ID starts with BB,
with Luminova
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM00235 |
| Collection | Radiomir |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Radiomir 10 Days GMT |
| Production year | 2007 |
| Movement | P.2003 |
| Case Material | White Gold |
| Dial Color | Black |
| Waterproof | 100m |
| Crystal | 1,9mm sapph |
| Case size | 45 mm |
| Height | |
| Lug width | 26 mm |