PAM00248 Radiomir Ferretti
Production year is
I (2006) 20 pieces, Case number:6674, ID starts with BB,
with Luminova
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM00248 |
| Collection | Radiomir |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Radiomir Ferretti |
| Production year | 2006 |
| Movement | OP X |
| Case Material | Steel |
| Dial Color | Black |
| Waterproof | 100m |
| Crystal | 1,9mm sapph |
| Case size | 45 mm |
| Height | 13,2 mm |
| Lug width | 26 mm |