PAM00261 Radiomir Black Seal White Gold Tarascio 25th Anniversary
Production year is
I (2006) 25 pieces, Case number:6682, ID starts with PB,
with Luminova,
Only sold with PAM00260 as set PAM00780
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM00261 |
| Collection | Radiomir |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Radiomir Black Seal White Gold Tarascio 25th Anniversary |
| Production year | 2006 |
| Movement | OP XI |
| Case Material | White Gold |
| Dial Color | Black |
| Waterproof | 100m |
| Crystal | sapphire |
| Case size | 45 mm |
| Height | 13,5 mm |
| Lug width | 26 mm |