PAM00323 Radiomir 10 Days GMT (Dot version, Limited Edition)
Production years O until S see at reference PAM00323-2,
Production year is
M (2010) 500 pieces as limited edition, Case number:6805, ID starts with BB,
with Luminova
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM00323-1 |
| Collection | Radiomir |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Radiomir 10 Days GMT (Dot version, Limited Edition) |
| Production year | 2010 |
| Movement | P.2003/5 |
| Case Material | Steel |
| Dial Color | Black |
| Waterproof | 100m |
| Crystal | 1,9mm sapph |
| Case size | 47 mm |
| Height | 17 mm |
| Lug width | 26 mm |