PAM00385 Luminor Power Reserve for Crystal Group Ukraine
Production year is
N (2011) 75 pieces, Case number:6762, ID starts with BB,
with Luminova
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM00385 |
| Collection | Luminor |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Luminor Power Reserve for Crystal Group Ukraine |
| Production year | 2011 |
| Movement | OP IX |
| Case Material | DLC Steel |
| Dial Color | Black |
| Waterproof | 300m |
| Crystal | |
| Case size | 44 mm |
| Height | |
| Lug width | 24 mm |