PAM00521 Radiomir Platino
Production year is
P (2013) 100 pieces, Case number:6921, ID starts with BB,
with Luminova
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM00521 |
| Collection | Radiomir |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Radiomir Platino |
| Production year | 2013 |
| Movement | OP XXVII |
| Case Material | Platinum |
| Dial Color | Brown |
| Waterproof | 50m |
| Crystal | Plexi |
| Case size | 47 mm |
| Height | |
| Lug width | 26 mm |