PAM00567 Radiomir Tourbillon GMT Oro Rosa Dial set with Diamonds
Production year is
Q (2014) 1 piece, Case number:6782, ID starts with BB,
Dial set with 43 brilliant-cut diamonds and 17 baguette diamonds, 0.44 carats,
with Luminova
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM00567 |
| Collection | Radiomir |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Radiomir Tourbillon GMT Oro Rosa Dial set with Diamonds |
| Production year | 2014 |
| Movement | P.2005 |
| Case Material | Pink Gold |
| Dial Color | Black |
| Waterproof | 100m |
| Crystal | sapphire |
| Case size | 48 mm |
| Height | |
| Lug width | 26 mm |