PAM00596 Radiomir 10 Days GMT Automatic Acciaio Tianjin Boutique
Production year is
Q (2014) 10 pieces, Case number:6903, ID starts with BB,
with Luminova
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM00596 |
| Collection | Radiomir |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Radiomir 10 Days GMT Automatic Acciaio Tianjin Boutique |
| Production year | 2014 |
| Movement | P.2003 |
| Case Material | Steel |
| Dial Color | Black |
| Waterproof | 100m |
| Crystal | sapphire |
| Case size | 47 mm |
| Height | 17 mm |
| Lug width | 27 mm |