PAM00622 Radiomir 1940 3 Days Acciaio Paneristi Russia (Paneristi)
Reference was designed and produced for Paneristi fan base.
Production year is
Q (2014) 60 pieces, Case number:6943, ID starts with BB,
with Luminova
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM00622 |
| Collection | Radiomir 1940 |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Radiomir 1940 3 Days Acciaio Paneristi Russia |
| Production year | 2014 |
| Movement | P.3000 |
| Case Material | Steel |
| Dial Color | Black |
| Waterproof | 100m |
| Crystal | sapphire |
| Case size | 47 mm |
| Height | |
| Lug width | 26 mm |