PAM00664 Luminor Submersible Royal Navy Clearance Diver
Production year is
R (2015) 50 pieces, Case number:6771, ID starts with BB,
with Luminova,
basis for that reference is the PAM00024
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM00664 |
| Collection | Luminor |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Luminor Submersible Royal Navy Clearance Diver |
| Production year | 2015 |
| Movement | OP III |
| Case Material | Steel |
| Dial Color | Black |
| Waterproof | 300m |
| Crystal | 3,5mm sapph |
| Case size | 44 mm |
| Height | 15,5 mm |
| Lug width | 24 mm |