PAM00669 Radiomir Firenze Tourbillon GMT Titanio
Production year is
S? (2016?) ? pieces,
with Luminova,
watch was presented in 2017!
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM00669 |
| Collection | Radiomir |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Radiomir Firenze Tourbillon GMT Titanio |
| Production year | 2016? |
| Movement | P.2005 |
| Case Material | Titanium |
| Dial Color | Brown Sunburst |
| Waterproof | 100m |
| Crystal | sapphire |
| Case size | 47 mm |
| Height | 20,7 mm |
| Lug width | 26 mm |