PAM00721 Radiomir 3 Days Acciaio Anonimo
Production year is
T (2017) 1000 pieces, Case number:7102, ID starts with BB,
with Luminova
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM00721 |
| Collection | Radiomir |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Radiomir 3 Days Acciaio Anonimo |
| Production year | 2017 |
| Movement | P.3000 |
| Case Material | Steel |
| Dial Color | Black |
| Waterproof | 100m |
| Crystal | plexi |
| Case size | 47 mm |
| Height | 16,1 mm |
| Lug width | 26 mm |