PAM00735 Radiomir 8 Days Titanio Green
Production year is
T (2017) 250 pieces, Case number:6804/7011, ID starts with BB,
with Luminova
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM00735 |
| Collection | Radiomir |
| SE/LE/BE | No |
| Model | Radiomir 8 Days Titanio Green |
| Production year | 2017 |
| Movement | P.2002/9 |
| Case Material | Titanium |
| Dial Color | Green |
| Waterproof | 100m |
| Crystal | sapphire |
| Case size | 45 mm |
| Height | 15,7 mm |
| Lug width | 26 mm |