PAM00834 Luminor Sealand for China ???
Unclear if ever produced,
was part of the set PAM00782 (references PAM00834, PAM00835 & PAM00836),
most likely similar to other Luminor Sealand
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM00834 |
| Collection | Luminor |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Luminor Sealand for China ??? |
| Production year | 2015? |
| Movement | OP III |
| Case Material | Steel |
| Dial Color | Black/Silver |
| Waterproof | 50m |
| Crystal | sapphire |
| Case size | 44 mm |
| Height | 19 mm |
| Lug width | 24 mm |