PAM00946 Radiomir 1940 GMT Power Reserve Mediterraneo
Production year is
U (2018) 388 pieces, Case number:7032, ID starts with PL,
with Luminova
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM00946 |
| Collection | Radiomir 1940 |
| SE/LE/BE | No |
| Model | Radiomir 1940 GMT Power Reserve Mediterraneo |
| Production year | 2018 |
| Movement | P.4002 |
| Case Material | Steel |
| Dial Color | Blue Sunburst Shaded |
| Waterproof | 100m |
| Crystal | sapphire |
| Case size | 45 mm |
| Height | |
| Lug width | 24 mm |