PAM00977 Luminor 1950 Marina 42 Automatic Stainless Steel Silver Bracelet
Production year is
V (2019) 1000 pieces, Case number:7268, ID starts with BB,
with Luminova
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM00977 |
| Collection | Luminor 1950 |
| SE/LE/BE | No |
| Model | Luminor 1950 Marina 42 Automatic Stainless Steel Silver Bracelet |
| Production year | 2019 |
| Movement | P.9010 |
| Case Material | Steel |
| Dial Color | Silver |
| Waterproof | 100m |
| Crystal | sapphire |
| Case size | 42 mm |
| Height | 15,5 mm |
| Lug width | 22 mm |