PAM01114 Luminor 1950 Marina – 44 mm Goldtech
Production year
is X (2021) 70 pieces, Case number:7320, ID starts with BB,
with Luminova,
Boutique exclsive
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM01114 |
| Collection | Luminor 1950 |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Luminor 1950 Marina - 44 mm Goldtech |
| Production year | 2021 |
| Movement | P.9010 |
| Case Material | Goldtech |
| Dial Color | Blue Sunburst |
| Waterproof | 50m |
| Crystal | sapphire |
| Case size | 44 mm |
| Height | |
| Lug width | 24 mm |