PAM01349 Radiomir Otto Giorni (California)
Production years are
Z (2023) 600 pieces, Case number:7536, ID starts with PL,
AA (2024) 1000 pieces, Case number:7536, ID starts with PL,
AB (2025) 300 pieces, Case number:7536, ID starts with PL,
all with Luminova, Boutique
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM01349 |
| Collection | Radiomir |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Radiomir Otto Giorni |
| Production year | 2023- |
| Movement | P.5000 |
| Case Material | Steel (Brunito) |
| Dial Color | Green (Gradient) |
| Waterproof | 100m |
| Crystal | sapphire |
| Case size | 45 mm |
| Height | 14 mm |
| Lug width | 26mm |