PAM01482 Luminor Dieci Giorni GMT
Production year is
AA (2024) 250 pieces, Case number:6958, ID starts with BB,
with Super Luminova,
Boutique Exclusive
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM01482 |
| Collection | Luminor 1950 |
| SE/LE/BE | No |
| Model | Luminor Dieci Giorni GMT |
| Production year | 2024 |
| Movement | P.2003 |
| Case Material | Steel |
| Dial Color | Blue Sunburst |
| Waterproof | 100m |
| Crystal | sapphire |
| Case size | 44 mm |
| Height | |
| Lug width | 24 mm |