PAM01483 Luminor Dieci Giorni GMT Ceramica
Production year is
AA (2024) 420 pieces, Case number:7012, ID starts with BB,
with Super Luminova,
Boutique Exclusive
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM01483 |
| Collection | Luminor 1950 |
| SE/LE/BE | No |
| Model | Luminor Dieci Giorni GMT Ceramica |
| Production year | 2024 |
| Movement | P.2003 |
| Case Material | Ceramica |
| Dial Color | Green Sunburst |
| Waterproof | 100m |
| Crystal | sapphire |
| Case size | 44 mm |
| Height | |
| Lug width | 24 mm |