PAM01494 Luminor Due TuttoOro
Production year is
AA (2024) ? pieces, Case number:?, ID starts with ??,
with Super Luminova,
PAM click release system metal bracelet,
with Goldtech bracelet,
Boutique Exclusive
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM01494 |
| Collection | Luminor Due |
| SE/LE/BE | No |
| Model | Luminor Due TuttoOro |
| Production year | 2024 |
| Movement | P.900 |
| Case Material | Goldtech |
| Dial Color | White Sunburst |
| Waterproof | 50m |
| Crystal | sapphire |
| Case size | 42 mm |
| Height | |
| Lug width | 22 mm |