PAM01574 Luminor GMT Power Reserve Ceramica
Production year is
AB (2025) 1000 pieces, Case number:7693, ID starts with PN,
with Grade X2 Super-LumiNova
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM01574 |
| Collection | Luminor 1950 |
| SE/LE/BE | No |
| Model | Luminor GMT Power Reserve Ceramica |
| Production year | 2025 |
| Movement | P.9012 |
| Case Material | Ceramica |
| Dial Color | Blue sun-brushed |
| Waterproof | 300m |
| Crystal | sapphire |
| Case size | 44 mm |
| Height | |
| Lug width | 24 mm |