PAM01654 Luminor Chrono Flyback Luna Rossa Titanio
Production year is
AB? (2025) 130? pieces, Case number:7722, ID starts with BB,
with Super Luminova,
Limited Edition
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM01654 |
| Collection | Luminor 1950 |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Luminor Chrono Flyback Luna Rossa Titanio |
| Production year | 2025 |
| Movement | P.9100 |
| Case Material | Titanium |
| Dial Color | Grey |
| Waterproof | 100m |
| Crystal | sapphire |
| Case size | 44 mm |
| Height | |
| Lug width | 24 mm |