PAM00263 Radiomir Dial set with diamonds
Production year is
H (2005) 5 (produced 4 pieces), Case number:6543, ID starts with DB,
Dial set with 56 brilliant-cut diamonds, 0.2200 carats,
with Luminova
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM00263 |
| Collection | Radiomir |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Radiomir Dial set with diamonds |
| Production year | 2005 |
| Movement | FP 1153 |
| Case Material | White Gold |
| Dial Color | Black |
| Waterproof | 30m |
| Crystal | |
| Case size | 40 mm |
| Height | |
| Lug width | 22 mm |