PAM01121 Luminor 1950 Marina Automatic Guillequme Nery 70 Years Edition
Production year is
W (2020) 70 pieces, Case number:7327, ID starts with PN,
with Super Luminova
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM01121 |
| Collection | Luminor 1950 |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Luminor 1950 Marina Automatic Guillequme Nery 70 Years Edition |
| Production year | 2020 |
| Movement | P.9010 |
| Case Material | Brushed Panerai Goldtech™ |
| Dial Color | Blue Shaded |
| Waterproof | 50m |
| Crystal | sapphire |
| Case size | 44 mm |
| Height | |
| Lug width | 24 mm |