PAM01386 Radiomir Quaranta
Production year is
Z (2023) 500 pieces, Case number:7607, ID starts with PL,
with Super Luminova,
Boutique Exclusivity
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM01386 |
| Collection | Radiomir |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Radiomir Quaranta |
| Production year | 2023 |
| Movement | P.900 |
| Case Material | Steel |
| Dial Color | Green Sunburst |
| Waterproof | 30m |
| Crystal | sapphire |
| Case size | 40 mm |
| Height | |
| Lug width | 24 mm |