PAM01437 Radiomir Quaranta Yellow Gold
Production year is
Z (2023) 500 pieces, Case number:7619, ID starts with PL,
with Luminova
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM01437 |
| Collection | Radiomir |
| SE/LE/BE | No |
| Model | Radiomir Quaranta Yellow Gold |
| Production year | 2023 |
| Movement | P.900 |
| Case Material | Yellow Gold |
| Dial Color | Green Sunburst |
| Waterproof | 50m |
| Crystal | sapphire |
| Case size | 40 mm |
| Height | |
| Lug width | 24 mm |