PAM01529 Luminor Marina Carbotech Luna Rossa
Production year is
Z (2023) 37 pieces, Case number:7456, ID starts with PN,
with Super Luminova,
Online Exclusive
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM01529 |
| Collection | Luminor 1950 |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Luminor Marina Carbotech Luna Rossa |
| Production year | 2023 |
| Movement | P.9010 |
| Case Material | Carbotech |
| Dial Color | Blue Sunburst |
| Waterproof | 300m |
| Crystal | sapphire |
| Case size | 44 mm |
| Height | |
| Lug width | 24 mm |