PAM01957 Luminor Kuala Lumpur Boutique Edition
Production year is
Z (2023) 140 pieces, Case number:7571, ID starts with BB,
with Super Luminova
| Label | Value |
|---|---|
| Reference | PAM01957 |
| Collection | Luminor |
| SE/LE/BE | Yes |
| Model | Luminor Kuala Lumpur Boutique Edition |
| Production year | 2023 |
| Movement | P.5000 |
| Case Material | DLC Titanium |
| Dial Color | Green |
| Waterproof | 300m |
| Crystal | sapphire |
| Case size | 44 mm |
| Height | 14 mm? |
| Lug width | 24 mm |